1 Aralık 2016 Perşembe

DIY WORKSHOP (FEDERAL 30 KASIM 2016)Hoşgeldin Aralık diyerek başlıyorum yeni postuma :) Dün Kasım ayını çok güzel bir Workshop ile kapattım. Türkiye'de en azından benim bildiğim kadarıyla bir ilki de gerçekleştirdiğimi mutlulukla söyleyebilirim. Bildiğiniz üzere DIY genelde Avrupa ve Amerika'da sıklıkla workshopları yapılan bir konu ama Türkiye'de henüz böyle bir şey yapılmamıştı. Dün gerçekleştirdiğim workshopın özelliği ise Doityourself'in ilk defa kahve keyfi ile birleştirilmesi oldu :)


Yaklaşık 2 buçuk saat süren etkinlik boyunca katılımcılarımla 2 adet proje yaptık. Biri sizlerinde çok iyi bildiği balkabaklarıydı. Diğeri ise bir yılbaşı projesiydi. Onu da ilerleyen günlerde buradan da paylaşıyor olacağım.

Federal Cafe ortamının sıcaklığı, birbirinden tatlı arkadaşların katılımı ile kısa sürede bir keyif ortamına dönüştü. Herkes birbiriyle önceden tanışıyormuş gibi kaynaştı :) Ve günün sonunda biraz yorgun ama mutlu olarak workshopımızı tamamladık.

Katılan herkese çok teşekkür ediyorum bir kez daha buradan. Ellerinize, emeğinize sağlık. Bir teşekkür ise bizi ağırlayan, sıcacık ortamını bizimle paylaşan Federal Cafe'ye elbette :)

Workshopların devamı gelecek onu da belirtmek isterim. Instagram hesabımdan bir sonraki duyurumu bekleyin diyorum ve sizleri fotoğraflarla baş başa bırakıyorum :)
2 yorum:

  1. Çok keyifliydi, her şey için teşekkür ederiz tekrardan canım. Harikasın❤️❤️

    YanıtlaSil
  2. Hepimizin ellerine, sizin de emeklerinize ve yüreğinize sağlık.�� Federal'e de bize kapılarını acıp o guzel kahveleriyle ağırladıģı için sonsuz teşekkür ��☕

    YanıtlaSil